Minimálně jednou za život

Žijete svůj život také v představách, že si ho chcete především užít a nikoliv jen prožít? V tom případě se nebraňte možnostem, které vám poskytnou nekonečné blaho a potěšení z daných chvil ale i ze života, díky kterému máte možnost tyto chvíle vyhledávat. Jestli jste ještě nepoznali kouzlo, které se schovává za zdí salónu erotických masáží neváhejte tento omyl napravit!
květy na osušce

–       vejděte do místnosti a nechte se vést

Nabízení sexuálních služeb je v tomto případě zcela zakázané a nepřípustné! Erotická masáž nabízí mnohem více, než jen uspokojení, s jakým jste se doposud setkali. Je to precisní a výkonná procedura, která sebou přináší na konci každé masáže možnost uvolněného a nespoutaného vyvrcholení. Orgasmus, jaký zažijete na tomto místě musíte minimálně jednou za život bezpochyby zažít!


–       oddejte se možnosti užít si danou chvíli

Vybrat si můžete několik druhů masáží, které se svým tempem, průběhem a vyvrcholením můžou lišit, ale pocit slasti a potěšení vám zaručeně přinesou všechny! Nezahálejte a zjistěte si ve vašem okolí o masážích, které nabízí jednotlivé masérky a předem se s nimi domluvte na všech podrobnostech a výběru dané masáže. Masérku si můžete zvolit sami a přednést ji své požadavky a případné přání, které musí být ovšem dle stanovených pravidel.


Jaký průběh můžete očekávat?


Erotická masáž nabízí spoustu erotiky a vzrušení.Vaše návštěva bude doprovozená vámi vybranou masérkou, která bude po celou dobu masáže nahá. Vaše první kroky povedou do sprchy, kde se patřičně uvolníte a s masérkou navážete první kontakt. Pak se přesunete na pohodlné a příjemné místo, kde bude probíhat masáž tělo na tělo. Vaše masérka vám bude po celu dobu masírovat vaše tělo včetně intimních partií svým vlastním tělem a doteky, kterým jednoduše neodoláte.
květ u bradavky

Povolené jsou i doteky na vaši masérku, ale za rázných omezení, které je nutno respektovat. Samotný děj vás vtáhne do vlny rozkoše, vášně, erotiky a sexuální spokojenosti k perfektnímu a „věčnému“ vyvrcholení na samotném konci této smyslné masáže.