Populární tapetování

Bezpochyby lze považovat tapetování za nejen dekorativní činnost, která váš domov oživí, ale současně i usnadnění práce a dosažení lepšího vzhledu vašich zdí. Pokud si tedy vyberete správnou tapetu, můžete se spolehnout na to, že vám vydrží léta a bude vypadat pořád jako nová.
velká garsonka

Na co hledět při výběru tapety?

Když už plánujete sáhnout po tapetě, kterou chcete mít na zdi několik let, měli byste zohlednit i její účelovost. Kromě skutečnosti, že vám do prostoru v bytě zapadne přesně na míru, musíte zvážit i její údržbu, která bude jednoduchá a rychlá.
Nejlepším způsobem, jak se k tomu dopracovat, je koupit omyvatelný typ.Báječnou volbou jsou vinylové tapety! Jsou lehce udržovatelné a odstraníte z nich i těžší nečistoty, jakými jsou třeba zbytky oleje po smažení v kuchyni.
V případě, že vybíráte nějakou s dětským motivem do pokojíku vašich dětí, příliš brzy se neukvapujte s pohádkovým motivem, který vaše děti už po roce bavit nebude. Místo toho vsaďte na něco, co bude neutrální, vkusné a současně pořád dětské. Vyhnete se pak případnému problému, kdy vaše děti budou stát o změnu stylu v jejich „království“, protože už z pohádek vyrostly.
vytapetovaný pokojíček

Jedna zeď bohatě postačí

Chystáte se zútulnit váš domov jako celek? V tom případě myslete na pravidlo, že méně je ve všech případech více. V případě tapety to platí stejně.Dostačující bude přilepit nějaký dekor pouze na jednu zeď, kterou pokládáte za tu hlavní. V obývacím pokoji to může být zeď za televizí, v kuchyni naopak kolem kuchyňské linky. V předsíni báječně vynikne tapeta kolem zrcadla nebo věšáků.
V minulosti byly tapety pokládané za jednoduchou cestu k tomu, jak mít doma útulně a současně si nelámat hlavu s každoročním malováním.Současná doba na to rovněž nehledí jinak a díky širokému sortimentu, ze kterého lze vybírat si můžete být jistí, že vašemu domovu přidají na dokonalosti.