Stylově s mobilem Samsung

Nabídneme vám obaly na mobil Samsung https://www.modnimobil.cz/obaly-na-mobily-samsung-5. Kromě nového vzhledu díky pouzdru, obalu nebo krytu získáte taky jistotu, že mobil bude chráněn před vnějšími vlivy. Mobilní telefon může přijít k úrazu prakticky kdekoliv a kdykoliv. Spadne vám z ruky, položíte ho na špinavý nebo mokrý stůl a nebo ho dáte do kabelky ve které máte klíče od auta a mobil se poškrábe. Je to hned. A proto si hned pojďte vybrat designově to pravé pro vás.

kryt na mobilní telefon

Krytem na mobil neuděláte nikdy chybu. Je to pevná, plastová „vanička“. Do ní vložíte váš mobilní telefon a zacvaknete. Vypadnutí mobilu nehrozí. Krytem chráníte záda telefonu i fotoaparát se čtečkou otisku prstů. Designově si vybere určitě každý. Jednobarevné, barevné, s obrázky i textem. Další v pořadí je obal na mobilní telefon. Jsou si s krytem hodně podobné, ovšem obal je z pružného plastu. Je taky ve stylu „vaničky“. Telefon do ní jednoduše zacvaknete a nemusíte se bát, že by z ní mobil vyklouzl. Obal taky chrání celá záda vašeho telefonu, i s fotoaparátem a čtečkou otisku prstů. Barev a motivů je opět nespočet. Od jednobarevných až po vícebarevné, obrázky zvířat, přírody nebo vtipných obrázků s textem.

kryt na mobilní telefon

Posledním v řadě vám nabídneme pouzdro na mobilní telefon. Základna je stejná, zase „vanička“. Ovšem tím to končí. Pouzdro je takzvaně flipové, to znamená, že se otevírá jako knížka. Je udělané z umělé kůže. Pouzdro kryje celá záda telefonu i display, protože se zavře. Pokud chcete z mobilu volat nebo psát či fotit, stačí pouzdro otevřít. U některého pouzdra můžete uvnitř, na přední části najít kapsičky na vizitky nebo kreditní karty. Pouzdro je krásně ohebné a když jej otevřete a přetočíte, slouží jak stojánek. Mobil díky tomu stačí položit na rovnou plochu a můžete zkusit videohovor nebo sledovat váš oblíbený film. Ani pouzdra na mobil nejsou pozadu, co se týče vzhledu. Nabízí opět velkou škálu barev i motivů.