Vánoční dárky rychle, stručně, přehledně a především bez stresu

Přemýšlejte dopředu

Do Vánoc zbývá pár dní a vy nemáte jediný dárek ani koupený a ani vymyšlený. A tak se stane, že nakoupíte buď hlouposti, nebo se rozhodnete darovat peníze. Tak jako tak vás to bude stát mnohem víc peněz, než kdybyste se na Vánoce chystali průběžně. Když jste v létě byli na návštěvě u babičky, všimli jste si, že nemá v zahradní pergole žádný tác či nádobu na pití? Napište si to a po sezoně to objednejte na internetu, ušetříte peníze a babičce uděláte velkou radost.

zabalené_dárky

Potřebuje váš drahý nové vybavení na kolo? V tom případě máte Ježíška vyřešeného a stihnete i podzimní slevy. Dárky můžete průběžně zabalit, ale nezapomeňte je popsat jmenovkami, protože jinak vás nejspíš čeká u stromečku faux pas, až zapomenete, komu byla ta malá krabička a komu velká. To bude překvapení, až maminka rozbalí trenýrky a tatínek kabelku.

Nejvděčnější jsou děti

Ať už máte malé či větší děti, věřte, že jednodušší vybírání dárků než pro ně právě teď vás nečeká. Ti nejmenší mají radost z kde jaké blbosti, ovšem pokud to bude odrážecí kolo, mluvící plyšová hračka či stavebnice, nejspíš své děti na několik dní neuvidíte. Pozorujte děti, s čím si hrají, co je zajímá, čeho si všímají u ostatních. A můžete se inspirovat v dětském obchodě krteček. Pokud jsou děti starší, chtějí se vyrovnat svým vrstevníkům a uděláte jim radost čímkoliv, co je zrovna v módě.

dětská_radost

Pamatujete si sami, jak všichni sbírali „céčka, pokemony a pogy“. Funguje to stejně, jen jsou to panenky Lool nebo Minecraft.

Čím uděláte opravdu radost

Pokud máte kolem sebe spoustu známých, které chcete obdarovat také malým dárečkem, ale nejste zastánce mini věcí, na které se zbytečně práší, probuďte v sobě kreativitu. Pokud pečete cukroví, udělejte ho o trochu více a zabalte pár kousků do pěkné krabičky s mašlí. Můžete vyrobit domácí mýdlo, svíčku či pečený čaj. Jsou to velmi osobní dárky, které zaručeně nezklamou.