Firmy na prodej v Ostravě? Ano.

Znáte to. I s největší opatrností můžete někomu naletět. Chcete podnikat, máte ty nejlepší záměry. Abyste podnikali podle zákonů, potřebujete se nějak dostat ke společnosti s ručením omezeným. Dlouze nad tím přemítáte, hledáte, až naleznete. Nějaký chlápek prodává přesně takové sročko, které by se vám líbilo. Je pár let na trhu, má slušné reference a předmět jeho podnikání tak trochu koresponduje s vaším záměrem.

Pozor na skryté závazky

Chlápek vypadá také důvěryhodně. Historka, že končí s podnikáním, protože onemocněl a už to nedává, se vám zdá docela věrohodná a také rozumná. Zvláště proto, že se chlápek rozhodl skončit v nejlepším. A jeho důvěryhodnost podpoří i jeho prosba, abyste se k jeho dosavadním obchodním partnerům neotočil zády, ba naopak, abyste jim v rámci svého záměru vycházel vstříc. Paráda, jste spokojeni. Firmu na sebe přepíšete v Obchodním rejstříku. A tím jste jediným společníkem a také jednatelem. Natisknete si vizitky. Ještě než na nich oschnul inkoust, se objeví záhadný dopis nějaké „inkasní“ společnosti, ve kterém se dožadují splacení úvěru, poskytnutým právě té vaší „nové“ společnosti. A kolotoč problémů se začíná roztáčet. Nabírá na obrátkách, vás vyčerpává, vaše rozjeté podnikání musí jít na čas stranou. Máte toho po krk, jste zlý a naštvaný na celý svět. Jen doufáte, že tenhle průšvih vyřešíte, dřív než se váš byznys položí.

Podnikat se musí v klidu

A přitom bylo tak jednoduché se takovému a jemu podobným problémům vyhnout. Stačilo neriskovat a kupovat zajíce v pytli ve formě společnosti od někoho neznámého, u kterého si nikdy nemůžete být jistí, co skrývá. Stačilo si zjistit specializovanou firmu a vybrat si z nabízených firem na prodej v Ostravě https://kancelar29.cz/oprodej-hotovych-spolecnosti/. Jsou to ready made společnosti, které jsou založeny jen za účelem jejich prodeje. Nikdy nepodnikaly, nemají tudíž na sebe navázány žádné pohledávky, úvěry či jiné závazky. Podnikat můžete začít ihned a bez obav.