Jak podpořit erekci přirozeným způsobem


Ztopořením penisu se baví již kluci školního věku a seznamují se s jeho funkcí v poměrně nesmělých krůčcích. V té době dochází k erekci mnohdy spontánně a velmi rychle a téměř nikdo z nich si neuvědomuje, že by také mohlo nastat období, kdy se erekce nedostaví, ačkoli tělo není tak staré, že by bylo již nemohoucí. Erekce je ale jev velmi svérázný a hlavně citlivý, protože opravdu stačí málo a soukolí se zadrhne. Jaké vlivy brání ve ztopoření penisu a zejména v dostatečně pevné a dlouhé erekci, potřebné k pohlavnímu styku, nebo alespoň k orgasmu při masturbaci?

nahá žena

Stres – jednoznačně nejškodlivějším vlivem na erekci je na prvním místě stres. Snažte se jej střepat a vypomáhejte si vhodnými bylinkami, například některým z více druhů Ženšenu. Srovná vám hormony a ty stresové již nebudou mít ve vašem životě zásadní vliv.

Předsudky – svět předsudků je plný nesmyslů a na mnohých z nich je vystavěno tolik zla, až člověk žasne. V první řadě se nestyďte za své erotické touhy, protože až na pár výjimek jsou přirozené. Nepřirozená je jakákoli brutalita a násilí anebo uctívání pouhých předmětů (fetišismus), aniž byste preferovali, komu ta věc patří. Ovšem pokud se vám líbí ňadra, pokud rádi pozorujete zadek a milujete kontakt s vagínou, je to v pořádku, a stejně tak je v pořádku i jiná část těla. Nechte vašeho partnera hrát si s vaším pupíkem, anebo olizovat chodidla, když jej to vzrušuje, s fetišismem to nemá nic společného.

ženské tělo

Nevhodné prostředí – volba prostředí je jednou ze zásadních věcí, jak podpořit erekci, aby to stálo za tu snahu. Lidská duše je nesmírně citlivá a ačkoli se můžete domnívat, že byste se mohli milovat třeba na skládce odpadků, nakolik jste výkonní, zapomeňte na tyto extrémy a budujte si naopak prostor, kde se budete cítit maximálně komfortně nejen vy, ale i partnerka. Někdy se vyplatí pronajmout si penzion či horskou chatu a „vypadnout“ z města, kde je tolik chaosu, že váš sex nestojí za nic.

Nevhodná partnerka – v partnerce byste měl najít v první řadě přítele, teprve pak milenku. Jestliže je to naopak, v případě vašeho sexuálního selhání, což se může stát každému, se bude obracet na někoho jiného, takže se váš vztah snadno rozpadne. Partnerka musí být v první řadě kvalitní osobnost, v níž naleznete oporu, ale stejně tak by to mělo být i naopak.