Kavárna v Hradci Králové vás zve na posezení s dortíkem v krásném prostředí

Cestujete po tuzemsku a míříte mimo jiné i do Hradce Králové? Mezi městským centrem a vlakovým nádražím se můžete zastavit alespoň na okamžik a posedět tu u stolku s kávou a s přáteli poklábosit a naplánovat další trasu vašeho prázdninového putování.

To prostředí si zamilujete

Kavárna v Hradci Králové je ve spojení s cukrárnou koncipována tak, aby vám navodila příjemné pocity z prostředí, kde se nacházíte. Nenajdete tu žádné válečné a nervy drásající motivy, při nichž by vám spíše zaskočilo a namísto pohody a uklidnění se ve vás vzedme adrenalin. To není cílem posezení u zákusku, zhotoveného s láskou a pozorností. Měli byste se tu cítit uvolněně a v bezpečí, k čemuž přispívá i dostatek prostoru a zadní stěna obložená růžovými květy.

posezení u kávy

V kavárně v Hradci Králové to nebude takové, jako v hlučné hospodě, proto se vám tu bude lépe odpočívat a promýšlet své další plány.

Co dokáže růžová barva – růže a jejich barevné tóny tu nejsou zvoleny náhodně, růžová je totiž barvou nejvznešenější ze všech, je barvou láskyplného a důvěryhodného prostředí, kde se lépe budují mezilidské vztahy.

Růžová podporuje cit – může se vám tu přihodit něco zajímavého, můžete se tu setkat se zajímavými lidmi a třeba tu potkáte někoho, s kým později strávíte zbytek života. Nezapomínejte, že růžová je především láskyplná, něžná a přátelská, takže se tu můžete inspirovat i k vytvoření podobného prostředí u vás doma.

káva a zákusek

Růžová i pro silné chlapy – mnoho sebevědomých mužů, kteří jsou fyzicky zdatní i psychicky odolní, miluje růžovou barvu, nosí růžové košile, trička, mikiny i boty. Neznamená to nic zženštilého, spíše naopak, muži dříve nosili růžové oblečení velice často, až teprve v období kolem průmyslové revoluce se tento nesmysl rozšířil do povědomí veřejnosti a ta pak slepě opakovala, co jim nějaký hlupák nakukal.