Koš na odpadky do moderních domácností

Pro svůj domov můžete čerpat mnoho inspirace na . My vám přinášíme také jedno řešení jak zkvalitnit a vylepšit svou domácnost.

Bezdotykové koše jsou velmi designoví a užiteční pomocníci pro každou domácnost. Dámy ocení praktičnost a krásný design, pánové zase moderní ovládání bez jediného dotyku ruky a děti začnou sami uklízet díky samo otevíracímu víku a mohou tak při vyhazování odpadu kouzlit jako kouzelník čarovnou hůlkou.
plechový koš

Koše jsou vyrobeny z kvalitní a praktické matné oceli, která nejen skvěle vypadá ale současně se velmi dobře a snadno udržuje. Nevytváří se na ní otisky prstů ani šmouhy, tak jako u lesklých nerezových spotřebičů. Na trhu lze vybírat z několika velikostí a druhů. V klasickém provedení ve velikosti 15, 30 a 60 litrů nebo třídílný na tříděný odpad z kuchyně. Pak lze zakoupit speciální menší velikosti, do koupelny.
znak koše

Bezdotykové odpadkové koše jsou napájeny čtyřmi bateriemi typu D a nabízejí efektivní způsob, jak snížit výskyt bakterii tím, že koš není ušpiněný od odpadků. Hodí se jak do domácností, tak do kanceláří i společenských a obchodních prostor. Koše využívají pro otevírání infračervené senzory, které díky pohybu ruky se otevřou a po nastaveném čase zase zavřou. Koš je plně automatický a při vyhazování odpadků není potřeba se ho rukama dotýkat.

vyhazujte do koše

Shrnutí hlavních výhod:

Bezdotykové koše jsou skvělým designovým doplňkem každé domácnosti.

Jsou cenově dostupné do každé rodiny.

Výrazně omezíte výskyt bakterii, protože veškerá manipulace probíhá bez dotyku rukou.

Všechny modely disponují funkcí vypnutí automatického otevírání pro případ, pokud třeba necháte v bytě bez dozoru domácí čtyřnohé mazlíčky.

Velkou výhodou je také funkce výchovná, protože děti si tyto koše zamilují a vyhazování odpadků se pro ně stane hrou.

Pokud Vám tedy starý klasický koš dosluhuje, nebo chcete vše v kuchyni sladit do nerezu, nebo snad chcete zvýšit hygienu, nebo prostě chcete si udělat jen radost z nové věci, určitě sáhněte po bezdotykovém koši a zjistíte, že kromě Vašich dětí si ho zamilujete i Vy.