Krásné slunečné dny si budete užívat

Sluníčko miluje každý, ale jakmile je ho příliš, tak se spíše před ním schováváme, než abychom se nechávali pálit slunečními paprsky od rána do večera. Jak se ale před sluníčkem chránit, když si chcete například jenom vychutnat ledový drink na terase? Nejlepším řešením je zvolit markýzu.
Ø Ta se dá velice snadno připevnit na dům. Nevyžaduje stavební úpravy, ani žádné bourání či jiné složité fasádní opravy a proto nemusíte mít strach z nežádoucího zastřešení. Forma tohoto zastřešení pomocí markýzy je stavebně velice snadná a dostupná opravdu pro každého. Stačí si jen zvolit typ, který preferujete a můžete se těšit na slunečné dny, které si budete užívat ve stínku svého domova s ledovým pitím v ruce .

obchod

Vhodná ochrana proti slunci pro každý dům

Markýzy nejsou jenom nevzhledné látky, které jsou připevněné na domech. V dnešní době mohou mít nejrůznější podobu. Vytváří příjemný stínek a jsou velice žádoucí. Používají se jak u rodinných domů, tak také pro komerční účely. Často jsou vidět na náměstích, kde vytvářejí stínek pro hosty, aby hosté byli chránění před silným a nepříjemným slunečním zářením.

Ø Navíc vypadají vznešeně a působí upraveným dojmem. Dotváří celek každého domova. Celkový vzhled našich domovů, ale i jiných provozoven, obchodů a restaurací není nijak narušen. Ba právě naopak jsou velice příjemnou změnou , která upoutá pozornost a přitom nebude narušovat celistvost objektu. Zastřešení teras nebo balkonů nebylo nikdy snazší. Využijte této možnosti a dopřejte si pokaždé, když vystoupíte ven, příjemný stínek.

markýza

Dokonalé prostředí kolem našeho domova

Markýzy mají spolehlivou robustní konstrukci, takže odolají náporům větru a zůstanou pořád stálé a funkční i při silných mrazivých dnech. Neohrozí je déšť ani jiné nežádoucí přírodní projevy.
Každá látka chrání před slunečním zářením a právě toto záření pohlcuje. Musí obsahovat především kvalitní UV filtr. Látka má také jiné vlastnosti, například vydrží krátké promoknutí. Malý deštík není problém, protože látka je vodoodpudivá. Kvůli odtoku vody je samozřejmý sklon 14°. Další výhodou kvalitního materiálu je její stálobarevnost. Zůstane jako nová i několik let.