Měsíc, co měsíc

Na mnoha věcech se dá ušetřit a slevit z nároků na kvalitu. Nemusíme mít značkové oblečení, ale jsou věci, na kterých se z kvality slevovat nevyplatí. Určitě bychom měli chtít kvalitní potraviny, ale my se dnes chceme věnovat jiným věcem a to jsou hygienické pomůcky pro ženy.

Každá žena musí každý měsíc řešit, jaké hygienické pomůcky zvolí, aby přečkala svoje dny. Výrobci vložek se předhánějí, kdo vymyslí komfortnější a pohodlnější vložky, ale milé ženy, přiznejte se, opravdu se s vložkami cítíte chráněná? Jste úplně klidné, že v upnutých kalhotách nikdo nepozná, že ji máte? Že vám během dne skutečně nikde neproteče? O něco lepší pocit možná zažíváte s tampóny, ale mnohý gynekolog vám řekne, že používání tampónů příliš neschvaluje.

A pak tady máme novinku na trhu, a to jsou menstruační kalhotky.

vložky

Můžete na internetu hledat menstruační kalhotky levně, ale není tohle zrovna věc, na které byste měla šetřit? Vždyť koupí kalhotek ušetříte spoustu peněz místo nákupu hygienických vložek nebo tampónů.

Menstruační kalhotky vás ochrání před ušpiněním oblečení, ale to není vše, co od nich očekáváte. Určitě také chcete, aby ochránily vaši citlivou pokožku na intimních místech, což se o některých vložkách říct nedá. Při chůzi dochází k tření s vložkou a některé ženy mohou být náchylnější ke vzniku kožních problémů. Kalhotky jsou z přírodních materiálů a jemné k pokožce.

gynekologie

Menstruační kalhotky jsou rozšířené více mezi mladými slečnami, které jsou odvážnější ve zkoušení nových produktů, ale není důvod, aby je nevyzkoušely ženy jakéhokoliv věku.

Přemýšlíte o koupi menstruačních kalhotek? Určitě koukněte na sortiment firmy Myfemini a prohlídněte si celou nabídku jak různých barevných provedení, tak různé střihy kalhotek. Můžete si koupit jedny a uvidíte, že propadnete jejich pohodlnému nošení. Koupě dalších tak bude jistě rychle následovat.