About You je obchod, který se poučil ze svých chyb

Psal se rok 2018, když obchod About You začal své působení i na českém trhu. Chlubil se tím, že v naší zemi nabídne přibližně pět stovek známých oděvních a obuvnických značek, s celkem sedmdesáti tisíci výrobky. Takto obrovský sortiment již vyžaduje propracovaný e-shop a také perfektně zvládnutou logistiku. Jenže ouha, právě logistika začala pokulhávat za konkurencí a mnozí zákazníci si začali stěžovat, že objednané zboží obdrželi až po několika měsících.

dámská obuv

Neslavný začátek však firma začala velmi rychle napravovat a pošramocenou pověst si vylepšila významným benefitem, který většina podobných obchodů vůbec nenabízí – dopravou zdarma za jakýchkoli okolností.

Dopravu zdarma vám nabídne kde kdo, ale pouze s podmínkou, že si u nich koupíte buď to a to, anebo zboží v celkové výši, který přesáhne stanovený limit. To je pro některé z nás sice motivující, ale neplatí to rozhodně vždy. Kupříkladu nebudete přece nakupovat něco, co zrovna nepotřebujete, a utrácet za to tisíce korun, abyste ušetřili stovku za dopravu.

dámské oblečení

U About You je to jinak, tam máte dopravu zdarma pokaždé, na cokoli, a za jakýkoli obnos. Tento bonus se vztahuje i na případné vrácení zboží nebo reklamace, anebo jeho výměnu, když jste zrovna neodhadli správně velikost.

Dalším bonusem jsou slevové kupóny. Využijete je na celkový součet částky za nakoupené výrobky, ať už se jedná o pánské košile, dámské letní sandály anebo dětské rifle. 25 sleva na About You vám pak sníží celkovou částku o jednu čtvrtinu, a spolu s dopravou zdarma to již představuje docela solidní důvod k nákupu. Samozřejmě nesmíme zapomínat na to hlavní, a tím je kvalita značkového oblečení a obuvi v tom nejširším cenovém spektru, jaké na trhu v této branži existuje. A chcete-li o výrobcích z tohoto obchodu vědět víc, sledujte recenze zákazníků na nezávislých zdrojích, kteří tu již nakoupili.