Přirozená krása bez make-upu

Možná by vás ani ve snu nenapadlo, že současným největším trendem bude chodit nenalíčená. A přesto tomu tak právě nyní je! Tato móda se ujala dokonce i u celebrit. Troufnete si také chodit „nahoře bez“? Tím samozřejmě myslíme bez make-upu. Nejspíš si žádná z vás nedovede představit, že byste se vydala z bezpečí svého domova nenalíčená. My vám však poradíme, jak můžete vypadat krásně a svěže i bez líčidel. Postačí, když vyzkoušíte naše tipy.
kytičkovaná taštička
1.       Základem je hydratace
Jedině dodržováním pitného režimu zajistíte své pleti dostatečnou vláhu, díky které si udrží pružnost, svěžest a zdravý vzhled. Pijte raději čistou neperlivou vodu, která je skvělým pomocníkem v boji proti vráskám. Nezapomínejte však ani na kvalitní hydratační krémy, které kromě hydratace poskytují pleti také ochrannou bariéru.
2.       Čistěte pleť ráno i večer
Pokud budete své pleti věnovat dostatek času ráno i večer, brzy uvidíte kýžený výsledek. Jen perfektně vyčištěná pleť dovede vstřebávat pečující přípravky, ale také skvěle regenerovat. Jestliže začnete na nevyčištěnou pokožku nanášet krémy a pečující přípravky, své pleti velmi uškodíte. Póry se totiž zanesou a pokožka nebude moci dýchat, čímž pleť stárne, šedne a vypadá unaveně. Naopak čistá pokožka dovede maximálně využít aktivní kosmetické látky, což se projeví na jejím vzhledu.
3.       Pleť si zaslouží masáž
Masáž si nezaslouží jen vaše záda, ale především také váš obličej a dekolt. Proto vyživující krémy do pokožky jemně vmasírujte krouživými pohyby. Přidat můžete také jemné poťukávání prstů na pleť, ta si tak uchová svůj mladistvý vzhled.
balzám na rty
4.       Rozjasněte a rozzařte pleť krémem
Zapomeňte na make-up, a raději používejte BB krém, který vaší pleti zajistí jednotný barevný odstín. Dokonale zamaskuje vrásky i kruhy pod očima, a navíc pleť vyhladí, takže budete vypadat svěže a mladě.