Proč je nutné správně jíst

Ukážeme vám hned několik chyb, kterých se dopouštějí lidé mířící za svým vysněným vysportovaným tělem ze snů. Vyvarujte se začátečnickým chybám a nikdy se nenechte utáhnout na vařenou nudli, i když to slibuje desetinásobné výsledky. Vždycky je to jenom tvrdá dřina, vůle a strava.
fitness potřeby
a) Bez pohybu to nepůjde
Najděte si něco, co budete rádi dělat. Kroužek, běhání, bojové umění, posilovna. Cokoliv, co vám dělá radost a co vás motivuje jít dál a dál. Něco, kde se můžete odreagovat. I když máte nadváhu, vůbec se nestyďte, důležité je začít a rozjet to. Ale bez pohybu to nikdy nepůjde. A můžete si kupovat, co chcete, ale pořádný pohyb bude vždycky potřeba. Minimálně si běžte do parku zaběhat.
street workout
b) Jezte hodně bílkovin, kašlete na diety
Musíte hodně jíst, abyste zhubli. Ano, víme. JE to vcelku paradox. Ale jde tady spíše o to, co daný člověk jí. A ne o to, jak moc jí. Právě když se začnete hýbat, budete muset jíst více, než si myslíte. Jíst málo a cvičit, to je tak maximálně na vyhladovění. V prvé řadě nesmíte mít hlad, když pravidelně cvičíte. Jakmile se stane, že máte hlad, je něco blbě. Dejte si snídani, oběd a večeři a mezi to malé svačiny. Musíte jíst pravidelně, vařit si. Pokud nemáte kde, musíte si holt navařit dopředu. Žádné fastfoody, pizzy, žádné chemické maglajzy. Hodně vajec, špenátu, zeleniny, ovoce, masa, zakysaných výrobků.


Pokud zvládnete tyto dva kroky, je to všechno jenom otázka času. Některým lidem to jde rychleji než druhým. Jiní se zase snaží roky, aby byli tam, kde jsou někteří za půl roku. To vás však nesmí odradit od toho, abyste razantně změnili svůj život k lepšímu. poukazuje zase na další dietu, která má tentokráte přinést výsledky. Vykašlete se na různé triky a tipy. Jezte všechno, co má smysl. Hlavně se naučte sami vařit a zajímat se o to, co jíte. Jestli máte na výběr mezi opravdu bohatým salátem s kuřecími prsy a nějakým dressingem a fritovanými kuřecími křidélky, raději si vyberte ten salát. Uvidíte, že vaše tělo se vám odvděčí.