Tak takhle to dál nejde

Při pohledu do zrcadla se mnohdy podivíme, jak vlastně naše postava změnila svůj podstatný vzhled. Hlavně po zimě. Tak tady asi bude na místě něco začít se sebou dělat. Najednou se nám názory promění na dvě rozdílné skupiny.

bramborová polévka

  • Jedna s tímto faktem nic dělat nebude a naopak to omluví svým věkem, nemocí nebo úrazem. Zkrátka si nalezne vždycky nějakou únikovou výmluvu, jen aby pro redukci váhy nemusela nic dělat.
  • Druhá rozhodně to takto nenechá a bude vymýšlet, jak se přebytečných kil zbavit. Nejlépe bude se svěřit do rukou svých kamarádek, věčných dietářek, ty přece mají zkušenosti. Ovšem jestli je toto dobrá volba?

Zkušenost není ovšem všechno a hlavně to, co zabírá na jednoho, druhému může skutečně uškodit. Pokud si přece jenom nevíme rady, můžeme začít velmi opatrně upravovat jídelníček. Když víme, že sladké dělá neplechu, tak zkrátka omezíme cukry a začneme trochu redukovat to, co jíme. Zeleninou rozhodně nic nezkazíme, tudíž bude dobré si udělat tak trochu zásoby.

krémová polévka

Keto dieta

Velmi známá pod názvem proteinová dieta. Je to sice celkem přísná dieta, ale na druhou stranu přináší výsledky a dokonce se může stát i východiskem pro celkovou změnu životního stylu a o to jde úplně především, když se rozhodneme něco podniknout se svojí váhou. Když se totiž ukončí všechny fáze dietního programu a má se přejít na normální způsob stravování, tak většinou všichni uživatelé s tím nemají problém, aby si udrželi nejen zdravý způsob stravování, ale i svoji váhu. V podstatě se zde jedná o to, že člověk minimalizuje příjem sacharidů a nutně navýší obsah bílkovin. To je důležitý proces, kdy tělo začne správně fungovat. Ovšem je podstatné v té úplně prvotní fázi jíst pouze proteinové jídlo, jako jsou například https://www.prodietix.cz/produkty/slim/polevky. Polévky jsou dostatečně syté a obsahují vše, co tělo v danou chvíli potřebuje získat ze stravy. Výběr je také dostatečný, tak si každý může vybrat svůj oblíbený druh. Mimochodem příprava je tak jednoduchá, že je radost si je připravit.