Vzhled webu

Ano, je to prostě tak. Stejné jako když muž vybírá sportovní potřebu, nebo žena boty. Nejprve jen výrobky přejíždějí očima, protože nemají předem dáno, co si koupí. A zastaví se na těch, které je zaujmou na první pohled. A teprve pak jedou očima dále, zda je nezaujme něco jiného. V každém případě je ten první výrobek uchován v paměti. Pak se k němu vrací oba a již přemýšlí o jeho koupi. Teprve když se pak zeptají na parametry, výrobek si vezmou, nebo pokračují ve výběru. Prostě a krátce. První dojem je první dojem.

psaní webu

Je to něco zcela podobného obalu. První stránku webu k němu můžeme klidně přirovnat. Nebo lépe řečeno například ke krabici. A nyní si představte sami sebe. Stojíte v obchodě a chcete novou věc. Lhostejno jakou. A ona je v krabici, která je zavřena. Krabice jsou různé, krásně zdobené, ale také šedivé a nehezké. Můžete otevřít jen tři z nich. Které otevřete? Ano, normální člověk si vždy vybere ty hezčí, protože teoreticky slibují lepší zboží. A totéž se děje s webem. Čím je jeho úvodní strana přitažlivější, tím je větší naděje k tomu, že bude někým otevřen, když jen tak brouzdá po internetu. A tím se z něj stává zájemce pro obchodníky, a je-li to web prodejní, také potencionálním zákazníkem.

Web musí být také funkční, stalo se mi několikrát, že jsem klikal na objednávku a nic. Z takového webu člověk odchází a většinou se nevrací.

Pokud je však web postaven odborníky z Pardubic, nemůže se nic takového stát.

web

Tvorba webu Pardubice totiž kontroluje naprosto všechno, a i po předání webu uživateli je schopna se postarat o jeho čistý a bezproblémový běh. Pokud nastane jakýkoli problém, je ihned řešen, a to za běhu stránek. Hlídá se také umístění webu ve vyhledávačích, jde totiž o to, aby byl vůbec vidět, a to, pokud možno co nejvýše a na prvních místech. Pokud tedy chcete web, víte kam se obrátit.