Hypotéka bez zajištění

Získat dnes úvěr na bydlení není úplně jednoduché. Pokud chceme stavět dům musíme v očích bank získat potřebnou bonitu. Nejsnazší cestou je založit si stavební spoření, kdy po dvou letech máme nárok na získání zvýhodněného úvěru. Ne každý má však dostatek prostředků pro získání takového úvěru. Většinou chodíme do zaměstnání, živíme rodinu akorát vystačíme s výplatou. Poté není šance odkládat si pravidelně určité částky pro získání státní podpory ze stavebního spoření.
americké stovky.jpg

Jestli se právě nacházíte v takové situaci nejvhodnějším krokem pro vás je americká hypotéka .

Tento typ úvěru si získal oblibu zejména v oblasti Ameriky, kdy byla tato hypotéka poskytována všem.

Výhodou je poskytování s minimálním ručením až do částky 150 000 Kč. Její výhoda je však zároveň její zhoubou. Což následně vede ke vzniku dluhových pastí.

Poté mohla americká hypotéka získat nevalnou pověst.

S odstupem času se tato hypotéka dostává také na naše území. Většina lidí se dnes půjček, úvěrů a hypoték bojí. S vidinou zadlužení a exekuce se radši spokojí se současným stavem. Avšak hypotéka je při řádném splácení naprosto běžná a bezproblémová věc.

Svou špatnou pověst si získala hlavně v Americe, kdy ji banky poskytovala bez toho, aniž by vyžadovaly doložení způsobu využití a příjmu.

V rámci hypotéky stačí ručit nemovitostí ve vlastnictví dlužníka. Její hodnota by měla vždy přesáhnou výši půjčované částky. Jelikož je půjčka vždy poskytována do 2/3 hodnoty dané zástavy.
úspory na dům.jpg

Když si půjčujeme od 150 000 Kč do 500 000 Kč není zapotřebí dokládat posudek soudního znalce v rámci hodnoty budovy. Nad 500 000 Kč však ano.

Americká hypotéka vám může pomoct zajistit bydlení, vytáhne vás z úvěrové pasti nebo vám zajistí krásné zážitky. Je to jen na vás.

Nesmíme však zapomínat, že jako u každé půjčky i tuto je zapotřebí splácet. Pokud se tak nestane může nastat případ obávané exekuce.