Luxusní mobilní dům

Pokud si myslíte, že úvod tohoto článku popisuje nějakou pevnou dřevostavbu, jste na omylu. Na omylu v tom, že na rozdíl od klasické dřevostavby, která se staví od základové desky, vám bude mobilní dům s označením MD Platinum 1 dovezen již hotový. Na vašem pozemku, na vybraném místě budou osazeny zemní vruty. Na tyto vruty bude mobilní dům posazen a napojen na veškeré potřebné inženýrské sítě. No a pak vám již zástupce dodavatele předá klíče, a vy můžete začít bydlet. Vše během jednoho dne.

Luxusní ložnice

Mobilní dům MD Platinum 1 je dům s moderní konstrukcí, s dostatečnou izolací a větranou fasádou. Mimochodem fasáda je jedním z prvků, které si můžete sami předem vybrat. Může jít o fasádu taženou, vytvořenou perlinkou a lepidlem, nebo dřevěnou z modřínových palubek na pero a drážku anebo o fasádu z Cetris desek. Vnitřní prostory jsou rozděleny sádrokartonovými příčkami. Po celém domku, až na koupelnu, jsou plovoucí podlahy. V koupelně je podlaha krytá dlažbou. O zásobování teplou vodou se postará bojler, o objemu 80 litrů. Celý domek je již ve výrobě osazen zařizovacími předměty. V koupelně nechybí velká vana se sprchovací zástěnou ze skla, umyvadlo a moderní, úsporné WC.

Modul domku

Kuchyň lahodí sama o sobě. Nechybí moderní ostrůvek, na kterém se nachází varná deska, nad kterou je zavěšena digestoř. Naproti ostrůvku je rovněž část pracovní desky, na kterou navazuje umyvadlo. Vedle něj je stěna s technologiemi jako trouba a nad ní mikrovlnná trouba, pro rychlou kuchyni. Lednice s mrazákem je integrována do nábytkové stěny. Domek se dodává zpravidla s rovnou střechou. Na přání zákazníka může být však dodána varianta se střechou sedlovou. Domek se sestává ze dvou modulů, které se na místě stavby vzájemně propojí. Tím to ale nekončí. Pokud si zákazník uvědomí, že časem bude v domku bydlet více lidí, může zvolit variantu rostoucího domu. To znamená jediné. Až přijde čas, dodavatel přistaví další modul a dům se tak o poznání zvětší.