Moderní 3D tisk

3D tisk je moderní způsob, jak vyrobit určitý plastový výrobek. Jestliže nemáme k dispozici vlastní tiskárnu, tak můžeme využít specializované firmy.

Moderní 3D tisk

Rozšířená výroba

Lidstvo neustále hledá nové cesty a pokračuje ve vývoji, což se hodně projevilo i na strojírenství a obecně všech odvětvích, protože dnešní stroje jsou skutečně velmi přesné a svou rychlostí předeženou člověka klidně několikanásobně. Mezi nově masivně rozšířené technologie patří rozhodně 3D tisk. Ten už není dnes nic neznámého, protože i u nás máme dost firem, kteří se jím zabývají. Principem je nahřátí plastové struny, která se nanáší v tenké vrstvě postupně na sebe.

3D tisk

Profesionální tiskárny mají velmi vysokou přesnost, takže výsledné výrobky rozhodně stojí za to. Vyrábět se dá všechno možné, přičemž některé výrobky jsou opravdu dost komplikované, takže využití je rozhodně rozsáhle. Touto metodou se vyrábí třeba i ozubená kola, která sice nemají velkou únosnost, ale za to jsou přesná a taky lehká, což se dá využít v řadě praktických situacích. Navíc se tu kreativitě meze nekladou.

Zakázková výroba

Pro to abychom mohli používat 3D tiskárnu musíme mít patřičný program a umět jej ovládat, abychom docílili potřebného výrobku. Avšak i když chceme nějaký výrobek z 3D tisku, tak tohle nemusíme vůbec řešit, protože se o to za nás postará zakázkový 3D tisk 3D-tiskni. Tato společnost má pobočky po celé republice, což jen potvrzuje, že je opravdu velmi rozšířená a daří se jí.

3D tiskárna

Svůj výrobek můžeme přenést do výkresu, který společnosti zašleme a ona jej nám podle toho vyrobí, takže bude přesně podle nás. Druhou možností je nechat to vše na profesionálech. Ve své firmě mají moderní profesionální stroje, jenž dosahují skutečně skvělých parametrů, což má také velmi významný vliv na výsledek. Nabízí široký výběr materiálů, ze kterých si můžeme vybírat. Kromě zakázkového tisku mají vlastní e-shop, kde nakoupíte vše potřebné pro Vaše tiskárny a celkově 3D tisk, takže můžeme tisknout bez omezení.